"Přítel je v Pekle pouze obchodní termín." - Nameless Cutter

Kronika

13. listopadu 2008 v 19:48 | Kin |  [zastaralé]
Takže, kdo tohle sepíše nějak pořádně bude odměněn...nemusíte, je to spíše pro Vás aby jste věděli co se stal a připoměli si takový ty věci jako: nerozbíjet Portálové kameny, není to dobrej nápad ;)

Hodně zkrácená historie dobrodružství, aby hráči věděli kde se co stalo.

Připraveno pro postavy, pokud to někdo z nich upraví do čitatelnější verze bude odměněn, já na to nemam čas.

Začátek
Trpaslík Borgrim Hromovous (přezdívaná Grim) a lidský vyvrhel Eduard Lázlo, přátelé od mládí poté co Eduarda Grim jednou zachránil před smrtí hladem a chtě nechtě ho ubytoval u nich na půdě zažívají nějaká ze svých prvních ranných zážitků. Přežijí napadení vesnice nájezdnickým kmenem orků, špehují všechny kteří vypadají zajímavě, prostě dětské neplechy, mezi jednima ze špehovaných je i Grimova mladší sestra Floriana která chodím s jedním mladým trpaslíkem z vesnice, Mararimem a jednou když jsou tu dva spolu i nich na půdě, Lázlo to řekne Grimovy a ten v rychlosti doběhne pro otce aby prásknul že tam nahoře dělají neslušné věci. Otec přišel, mladého Mararima vytáhl za ucho a jemu i své dceři pořádně vynadal, tak jak to jen trpasličí otec umí, ta poté se slzami v očích utekla do noci někam do vesnice.
Zezačátku to brali za trucovitost nmladé holky, když se několik hodin nevracela a nikde nebyla k nalezení stalo se to závažnějším problémem. Provinile se cítíci Grim a Eduard jí šli nakonec hledat, až je její stopy, rady lidí a krákání havrana (Grim je knězem Havraní paní) dovedlo k otevřenému vchodu do kobky kde svedli boj s několika oživlému kostlivci trpasličích hrdinů, nalezli Grimovu sestru a "ukořistili" pradávné magické kladivo trpasličí výroby.
Sestru zachránili a stali se mladými hrdiny vesnice.
Tak se k nim připojil i lidský dřevorubec Hamin Alley, že sám touží po pověsti hrdiny a i eladrinský hvědonoš Solvefist, který v tom viděl rozptýlení z nudného živoření ve vesnici.

Hrdinné kvarteto (čtyři?)
Borci vymlátili koboldí dung a zabili mladého bíleho draka, u něj našli dopis (origoš doma) a ukázali se že nejsou jen krvelačné bestie a nechali naživu jednoho mladého vystrašeného kobolda.

Cesta za šutrákem
Podle toho co se píše v dopise a co postavám řekl starý trpasličí mudrc Thorgrim se vydali do Spáleného hvozdu najít Portálový kámen, aby se sem nemohli dostat armády Druhého primarchy. Po cestě u řeky zabili draka (krokodýla ) a jeden z nich měl setkání jiného druhu .
V lese potkali Grumwalda, pajzlýho slayera který si vzal na mušku Hamina aby mu ukázal pravý druh boje. Pobili nějakou tu bestii, vytrpěli si nějaké to buzerování od Grumwalda až došli na místo kde by se měl nacházet portál do Vílích divočin a tedy i Portálový kámen, kolem byl obrovský tábor koboldů a postavy se v noci rozhodli tajně připlížit a kámen ukrást, ale Hamin není expert na plížení a rachot válečníka v kovové zbroji padajícího a kříčícího z kopce koboldi nemohli nezaslechnout. Postavy se hrdině zvedli, přebehli hřeben kopce a s hrozivým válečným pokřikem se vrhli z kopcce na koboldí tábor.
Sebevrazi.
Jenom Eduard se tajně plížil až dozadu k portálu zatímco zbytek zaměstnával koboldí armádu.
Prolížil, zabil nějakého toho kobolda a ukradl kámen (uprostřed byl sakra velkej rubín..hodně drahá věc, někde prodá ;)) zatímco postavy se s Grumwaldem probili dobrou padesátkou koboldů až se všichni zlaekli a hrdině utekli do okolních kopců.
Kámen nikde a družina se na základě lži vydává po stopách jednoho z koboldů který hlídal kámen a "on ho vzal a utekl sním, nestihl jsem ho chytit" kterou jim sdělil Eduard.
Kobolda dohnali, a vytáhli z něj že to on (Eduard) ho vzal. Ten ho zatím stihl ukrýt pod blízkým stromem, ale Hamin si ho přesto všiml a jsa vidět on i zbytek družiny velikost rubínu zachvátilo je lakomství a rozhodli se že tento pradávný artefakt, nabitý silou samotných bohů a věc natolik mocnou že umožňuje přesun mezi sférami eistence celým armádam, rozbojí aby měli víc rubínů a víc peněz a každý svou část.
Jednou s ním praštili o blízký kámen, nepraskl.
Podruhé, praskl.
Výbuch který poté následoval si už nikdo z nich nepomatuje.

Vílí divočiny
Hamin se probouzí na krásné loučce, celé tělo ho bolí a než se stačí rozkoukat nějaký eladrin co nad ním stál ho praští jílcem meče silně do spánku a pošle ho do bezvědomí, opět.
Porbouzí se opět, nahý, polomrtvý v cele pouze se Solvefistem. Eduard Lázlo a Borgrim Hromovou výbuch nepřežili.
Proběhl nějaký ten den léčení a ukecání eladrinů kteří je zajali až se nakonec dostali ven, s pár kusy oblečení a starou dýkou.

Vítejte ve Vílích divočinách, světě bez hranic!
Bez vybavení a momentálně lehce znetvoření (popáleniny těžkého stupně) Hamin a Solvefist se vydávají najít civilizaci, rozdělují se po lese s instrukcemi že když někdo něco nebo někoho najde zakřičí.
Hamin se potlouká lesem až z jedné cetsy slyší přicházející hlasy, ukryje se v křoví a poctě projdou dva "lidé" (warforged a genasi), statečně je přepadne, okrade genasiho o meč a utíká, genesi jakožto swordmage si přivolá svůj meč zpět a začnou honit Hamina který už opět má pouze a jen svou dýku. Doženou, nezabijou, promluví si (jakž takž, jiný kraj jiný jazyk) a poté co se Hamin marně snažil dovolat Solvíkovy se vydávají společně sotva o pár kroků dál kde je napadnou Dark one. (přilákání křikem)
Porazí je, okradou je, improvizovaně se dovybaví a Genesi rychle zbalí list který měl jeden z nich u sebe (kterýžto je zatykačem na jeho hlavu).
Vydají se dále lesem (vtipná scéna u ohně) až do blízké vesnice, dají si zde v hospodě jídlo a pití (křenové pivo a osmažené brouky, chudák Hamin ) a vydají se ven kde narazí na Solvefista který se hádá s hlídačem aby jeho chudáka otrhaného vpustil do hospody že má hlad a peníze (jedno pravda, jedno ne, hádejte jaké ;))
Zastanou se ho (Sice už nebudu vpuštěn dovnitř) a jdou dál vesnicí dumajíce kde že přespí, problém odložen když jsou v jedné uličce zastaveni partou gythianky a jejich žoldáckých přátel.
Byla jim učiněna nabídka (které předcházel rozhovor, vymlouvání, znechucení, teleportace, výstřely blesků…však to znáte, hrdinové ) a oni ji vzali.
Napadnou eladriny kteří je vyhnali a okradli a musí ještě sehnat nějaké "lidi" navíc aby měli vůbec šanci eladrinský palác dobýt.
Scéna s drakoniánštinou, Shadar-kaiem, člověkem a vélou, shifterama Adél. Nakonec scéna s eladrinkou co pere prádlo a nadávání na Solvíka.
Hledání pokračuje, eladrinka co prala prádlo, opět pere prádlo a oni se jí zeptají na starého. Dostane se jim pozvání do domu etc etc (postavý ví co a jak, moc na dlouho rozepisovat)
Domluví se a najmou celkově:
Jednoho kyklopa, dva duergary, drowa, tři dark ony, dvě temné dryády, sedm drakoniánů a to je myslim všechno.
Vydávají se do lesa na eladrinskou pevnost a cestou zneškodní předsunutou eladrinskou hlídku kde shodou náhod hlídal zrovna ten eladrin který Hamina tehdy uspal mečem…

The end…zatím.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama