"Přítel je v Pekle pouze obchodní termín." - Nameless Cutter

[frakce] Řád Draka - Cainité

9. prosince 2008 v 15:44 | absurda |  [frakce]
"Jediný Primarcha, který si zaslouží náš obdiv je Cain! Ne ti chudáci co nastoupili po něm! Jejich plány nejsou hodny naší podpory a proto my, v památce na Prvního, budeme pokračovat v tom co náš Primarcha, První a Jediný, započal! Pozvedněte své zbraně a vžeňme do srdcí našich nepřátel strach draků! Za Primarchu! Za Caina!"
- Arjhan Barakash

Cainité, hrstka věrných kteří se po smrti Primarchy Caina rozhodli dokončit to, co on začal. Zbrojili již za dob míru, který nastal po invazi a sháněli se po portálových kamenech, aby byli schopni uskutečnit další Invazi na Terru Absurdu. Po tu dobu, co se střídali primarchové na svém postu, Cainité nelenili a zvládli sesbírat několik portálových kamenů, naverbovali mnoho nových horlivých válečníků a starali se o draky.
Poté přišel Ábel. Druhý Primarcha, jak se hrdě nazval, jako by před ním nebylo pět jiných se rozhodl vést novou Invazi za podrobením Terry, člověk by si řekl že Cainité to uvítají s vděkem. Ale nestalo se tomu tak, alespoň ne u všech. Mnoho mladých přešlo pod Ábelův prapor, ale ti starší, kteří za Caina zastávali důležité funkce Ábelovy nepřislíbili svou věrnost a místo toho vzali své věrné, všechny portálové kameny které měli ve vlastnictví a i většina draků, pod vedením Cainova osobního draka, fialové dračice Imerei, odešla s nimi.
Nikdo neví proč, nebylo snad jejich cílem dobít Terru? Nebylo to Cainovým cílem? Pokud ne (a zdá se že ne), co byl hlavní plán Caina a jeho Nejvěrnějších? Co mohlo být tak velké, že kvůli tomu nehodlali rozpoutat Válku mezi dvěma světy jen jako zástěrku?

Důležité osoby Řádu draka jsou:
Arjhan Barakash - Primarchův první generál.
Shamas Shuriko - Vyvolený bohyně Tiamat, Cainův přítel, kněz a zabiják.
Imerei Purpurová - Prastará dračice, která na svém hřbetě vozívala samotného Primarchu. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama