"Přítel je v Pekle pouze obchodní termín." - Nameless Cutter

[frakce] Rytíři Světla

31. ledna 2009 v 10:41 | <<absurda>> |  [frakce]
Rytíři Světla
Meče Paladinovy, Vyvolení

Ano esthe ama Iolo!
Ano esthe ama Paladin!
Ano esthe ama Seth!

-válečný pokřik Vyvolených

Rytíři Světla jsou rytířská kasta která vznikla za Války Duší a byla založena Sethem samotným, aby bojovali proti Cainovým armádám a pomáhali těm, na které ruka Primarchova tvrdě dolehla.
Většina mužů se zde skládala z rytířů, šlechtických synů a jejich věrných. Také zde byli Paladinovy kněží a kouzelníci Světla. Byli to všechno moudří muži a ženy a Cainovy byli velkým trnem v patě, dokonce větším než si dokázal sám přiznat, a na začátku Války Duší se silně upnul na jejich vyhlazení, dokonce se mnoha takových razií sám účastnil, pokud mu to situace dovolila. Ale nikdy je nedokázal nevymítil úplně.
Jediné Cainovo štěstí bylo to, že Meče nikdy neměli mnoho členů a nepovedlo se jim úspěšně rozšířit na Terru Absurdu, kde lidé neuznávali to že Kord, Bahamut a Pelor jsou jeden a ten samý bůh, a tak jejich hlavní konkláve stále zůstávala ve Vílích divočinách.
Po konci války jich nezůstalo mnoho a i jejich duchovní vůdce Seth se ztratil, a proto se Rytíři postupně vytratili z paměti lidí, jelikož jejich pomoci již nebylo potřeba, ale Rytíři zde stále jsou a čekají na dobu, kdy budou jejich meče opět povolány do služby a jejich pokřik opět vžene strach do srdcí nepřátel.

Jejich znakem byla osmicípá stříbrná hvězda na modrém poli.
Jejich symbolem meč. (který nosili jak rytíři, tak kněží a kouzelníci a všichni s ním byli učeni zacházet, další zajímavostí bylo právě i to že kněží a kouzelníci se učili bojovat ve zbrojích a jezdili do bitev bok po boku s rytíři.)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama