"Přítel je v Pekle pouze obchodní termín." - Nameless Cutter

[NPC] Seth

30. ledna 2009 v 21:50 | <<Absurda>> |  [NPC]
Legenda o Sethovy
Vyvoleném Bohů, Avataru Světla, Ústech Božích

A tu předstoupil On, muž s pletí bílou jak čerstvě napadaný sníh, s vlasy barvy stříbra a očima jež se třpytili jako hvězdy na nebi. Bíle roucha vyšívaná tenkou stříbrnou nití vlálo ve větru a jeho postava se tyčila proti modrému nebi a bílím oblakům. Davy lidí stojící pod ním ho pozorně sledovali a netrpělivě vyčkávali na jeho slova. Na slova co jim vzkazují Bohové.
A poté promluvil. On a Bohové zároveň.
Seth, Ústa boží.


Před Válkou Duší kázal Seth v Nebeském městě, místě které bylo nejblíže Bohům, městě které plulo na oblacích a těšilo se neustálému slunci a přízni Bohů.
Bylo to doby velkých činů a hrdinů, ale blížili se temné časy a Bohové chtěli varovat své ovečky, proto se dohodli že si vyberou jednoho člověka, člověka hodného jejich přízně, který bude zvěstovat jejich slovo k uším jejich věřících.
Zvolili si Setha, hrdinu Světla.
Seth přijal svůj úkol zodpovědně a obnovil slávu svých patronů a byl první kdo vstoupil do Chrámu nebes a znovu ho vysvětil. Byl nadějí, svíčkou, která měla osvítit cestu lidstvu v časech které měli nadejít.
Ale osud si s ním krutě zahrál a ukázal mu že ani Bohové nejsou neomylní. Cain, jeden z jeho nevlastních bratří mu záviděl že byl vybrán právě on a taktéž toužil po slávě a uznání které se dostalo Sethovy. To Cain zapříčinil příchod těch temných časů, to Cain ze závisti rozpoutal Válku Duší. Kdyby bohové zvolili někoho jiného, někoho ne tak blízkého Cainovy, nejspíš by nikdy válka nezačala.
Bohové chybili a lidstvo za to zaplatilo.
Když začala Válka Duší, Seth a Cain stáli na opačných stranách, z přátel se stali nepřátelé a lásky se stala nenávist. Oba škodili tomu druhému seč jim síly stačili a dlouho dobu Seth bránil Cainovy ve větším postupu. Poté, po několika měsících války, se Seth ztratil. Žádná zpráva o jeho smrti či co se sním stalo. Nikdo nic nevěděl, ani Bohové.
Ale Seth splnil svůj cíl, oslabil Caina dostatečně na to, že ho Císař Augustu byl schopen porazit i když za cenu svého života.
Cain zemřel, ale co se stalo se Sethem je dosud záhadou.

Seth byl z velké rodiny. Měl sice jen jednoho vlastního bratra, ale další čtyři nevlastní. Sethovou matkou byla Eva, jeho bratrem Rah. Další částí jeho rodiny byli Ezau a Jákob, nikdo nezná jejich matku. A poslednímy byli Cain a Ábel, děti Lilith. Ví se, že všichni měli společného otce, ale kdo jím byl není ani jeho vlastním synům známo, snad jejich matky by to mohli vědět, ale svým dětem to nikdy neřekli…


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smileysssek Smileysssek | Web | 30. ledna 2009 v 21:51 | Reagovat

Ahojky :-)) promiň že ruším, ae určitě máš nějaký svůj sen nebo přání ve které doufáš ne? Strašně by mě potěčilo kdyby jsi i ty napsala svůj sen ať už se táká čehokoli... Pokud teda nějaký máš tak se o něj poděl a přeji aby se ti splnil :-)) papa

2 obtatart obtatart | E-mail | Web | 3. února 2018 v 12:19 | Reagovat

Да, ответ почти такой же, как и у меня.

---
Согласен, весьма полезная фраза origin для fifa 15 скачать бесплатно торрент, игры футбол fifa 15 скачать бесплатно или <a href=http://15fifa.ru/>фифа официальный сайт</a> fifa 15 season 16 17 скачать торрент

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama